بلاگ

مزیت استفاده از پارچ پلاستیکی نسبت به شیشه ای

مزیت استفاده ار پارچ پلاستیکی

مزیت استفاده از پارچ پلاستیکی نسبت به شیشه ای برای نوشیدنی مانند آب، شیر و دوغ بسیار زیاد می باشد. فروش عمده لوازم پلاستیکی موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد.برای اینکه محتویات داخل پارچ پلاستیکی را بدون برداشتن درب آن تشخیص دهیم بهترین گزینه انتخاب پارچ پلاستیکی با طرح کریستال یا بدنه شفاف می باشد با این انتخاب هم از عمر طولانی آن رضایت داریم و هم مانند پارچ شیشه ای به نظر می رسد.
امروزه بخش قابل توجهی از تولید ظرف در ایران، به ظروف پلاستیکی اختصاص دارد. در آشپزخانه ها اغلب از ظروفی مختلف برای سرو غذا، میوه و نوشیدنی استفاده می کنند که دارای رنگ ها و مدل های مختلف است ولی با توجه به قابلیت های زیادی که پلاستیک دارد از ظروف پلاستیکی بیشتر استفاده می شود.
کارخانه های زیادی، در سراسر کشور در حال تولید ظروف پلاستیکی با کیفیت استاندارد، به صورت عمده می باشند. البته باید این موضوع را در نظر داشت که محصول بدون کیفیت و ارزان باعث رضایت مشتری نمی گردد، اگر مشتری از شما، کالای ارزان و بدون کیفیت خرید، باعث بد نامی و بی اعتباری محصول می شود و مشتریان دیگر از محصولات آن برند خرید نمی کند.
جهت استفاده صحیح از پارچ پلاستیکی برای اولین بار هنگام استفاده از ظروف پلاستیکی، حتما باید یکبار به خوبی با مایع ظرفشویی آن را شست و از ریختن مایعات داغ به داخل آن جلوگیری کرد.

 

پارچ پلاستیکی
مزیت استفاده از پارچ پلاستیکی

1. انعطاف پذیری زیاد: هنگام جا به جایی پارچ به دلیل انعطاف پذیر بودن، فضای کم تری را اشغال می کند.
2. با دوام: این وسیله پلاستیکی با دوام است، اگر پرتاب شود نمی شکند، در برابر ضربه و فشار مقاوم است و آسیب کم تری می بیند.
3. قیمت کم تر: نسبت به ظروف شیشه ای ارزان تر است.
4. کیفیت بالا: دارای کیفیت بالایی است، روزمره از آن استفاده می شود و دارای کاربرد زیادی می باشد.
5. سبک بودن: سبک و قابل حمل است و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد.
6. چاپ راحت تر: از دیگر مزیت استفاده از پارچ پلاستیکی چاپ روی آن است که به راحتی می توان روی این نوع ظروف برچسب چسباند.

پارچ پلاستیکی بهتر است یا شیشه ای

پارچ پلاستیکی به دلیل مقاومت و وزن سبک آن، جزو ظروفی است که در آشپزخانه و مکان های دیگر مانند پارک ها، بیشتر استفاده می شود. شاید بعضی از خانواده ها، تمایلی به استفاده از این نوع جنس در مهمانی ها نداشته باشند ولی طرح های زیبایی که دارد، باعث استفاده از این نوع ظرف شده است. به دلیل طرح و رنگ های مختلف روی پارچ و قابلیت جا به جایی راحت طرفداران زیادی دارد، طرح های روی این وسیله پلاستیکی باعث جلب نظر افراد می شود. جنس پارچ از پلاستیک بهداشتی و بیشتر به شکل مستطیلی است. اگر می خواهید آب میوه، دوغ یا شربت را در یخچال نگهداری کنید، بهتر است از جنس پلاستیکی استفاده کنید چرا که نمی شکند و همچنین سبک است.
مزیت دیگر استفاده از پارچ پلاستیکی، سبکی و راحتی جا به جایی آن است. وقتی که در این وسیله پلاستیکی، آب می ریزیم، وزن آن سبک است در نتیجه راحت تر جا به جا می شود.
سومین مزیت استفاده از پارچ پلاستیکی، کیفیت و دوام آن است. که در اثر ضربه و فشار، به پارچ آسیب وارد نمی شود. می توانیم انواع مایعات را در یخچال نگهداری کنیم.

 

سفارش پارچ پلاستیکی
ویژگی های پارچ پلاستیکی موجود در بازار

1. درب پارچ: دربی که روی این نوع پارچها است باعث جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل آن می شود، بوی مواد غذایی موجود در یخچال به محتویات داخل آن نفوذ نمی کند که خود مزیت استفاده از پارچ پلاستیکی محسوب می شود.
2. دسته پارچ: دارای دسته روی بدنه است که باعث راحتی ریختن آب داخل لیوان می شود.
3. رنگ و طرح متنوع: در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شود. پارچ مورد نظر با توجه به سلیقه مشتری است. رنگ این وسیله کاربردی را می توان مطابق با ظروف آشپزخانه انتخاب کرد.
4. وجود انواع ست پارچ و لیوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *